Psychoterapeuta Marta Wollek

„ Jednym z paradoksów życia jest może to, że nie ma spraw idealnie dobrych czy złych, że dobre ma cień złego, a złe - dobrego”
&
Antoni Kępiński

Witam Państwa na mojej stronie internetowej.

Nazywam się Marta Wollek. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą oraz trenerem rozwoju osobistego.

Zajmuję się psychoterapią w Krakowie i Zabierzowie – w obydwu miejscowościach mam swoje gabinety. Ich adresy oraz dane kontaktowe znajdziecie Państwo na niniejszej stronie.

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego, a także podyplomowe studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, na których zdobyłam Certyfikat Interwenta Kryzysowego. Uprawnienia pozwalające mi na zawodowe zajmowanie się psychoterapią również zdobyłam w Krakowie – ukończyłam Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Posiadam dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Zanim rozpoczęłam indywidualną praktykę psychoterapeutyczną, byłam specjalistą w Szpitalu Uniwersyteckim oraz Szpitalu im. J. Babińskiego, pracowałam także w zespole psychoterapeutów w krakowskim Centrum Zdrowia Psychicznego „Logopromed”.

Jak już wcześniej wspomniałam miejscowościami, w których w głównej mierze skupiam się na swojej zawodowej działalności czyli  indywidualna psychoterapia psychodynamiczna – są Kraków oraz Zabierzów.  Więcej informacji znajdziecie Państwo w pozostałych zakładkach lub kontaktując się ze mną dzięki znajdującym się na stronie danym teleadresowym.

Zbyt wygórowane, nierealne wręcz wymagania, jakie stawiamy sami sobie lub nagromadzenie niekorzystnych zdarzeń losowych często może doprowadzić do kryzysów osobowościowych, nerwic czy depresji. Wszyscy wiemy, że o wiele łatwiej zapobiegać kryzysom, niż je leczyć, i nie są to bynajmniej opinie dotyczące jedynie psychoterapii. Z tego względu może się okazać, że wystarczy jedna wizyta, żeby zapobiec groźnej chorobie. Jeżeli zatem przeczuwacie Państwo zbliżający się kryzys lub też właśnie jesteście w jego trakcie, wówczas zapraszam na konsultacje. Być może jedno lub dwa spotkania będą wystarczające.

Zapraszam!